Pronájem komerčního objektu, Výroba, 500 m2

Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský

75 Kč za m2/měsíc
cena pronájmu je stanovena od velikosti pronajatého prostoru(čím menší plocha- tím vyšší cena)
ID
628883
Užitná plocha
500 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 380V
Vytápění
Jiné
Konektivita
Telefon, Internet
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Autobus
Garáž
Ne
Miroslava Dobřanská
Miroslava Dobřanská
734 291 144
top.roznov@dumrealit.cz
Top Rožnov
Palackého 203
Rožnov pod Radhoštěm 756 61
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem haly ke komerčnímu využití. Jde o halu, která je určena hlavně pro výrobní účely. Celková plocha haly je cca 6500 m², která je rozdělená pro jednotlivé nájemce na menší části.Momentálně můžeme nabídnout volné prostory - o velikosti 100-1000 m². Hala není vytápěná, v hale je jeřáb o nosnosti 8t a výška háku pod jeřábem je 7,5-11 m, takže umožńuje manipulaci i s objemnými břemeny .Nosnost podlah je 10.000 kg/m², tudíž lze zde umístit i velké výrobní stroje. Je zde také dostatečný příkon el. energie (až 1000A). Vjezd do haly je řešen přes velká vrata (6x4,15m), která umožňuji pohodlný vjezd do haly i pro kamióny a nakládku, čí vykládku provádět jeřábem, přímo uvnitř haly. Součásti haly jsou také různé menší samostatně oddělené prostory o velikosti 25-60m², které jsou umístěny buď v přízemí haly a nebo nahoře na patře.Tyto prostory mohou sloužit buď jako příruční sklady, nebo mohou být využívány pro různé zámečnické dílny a pod., přístup do těchto prostor je zajištěn buď po schodech přímo z haly, ale také přes nákladní výtah o nosnosti 500kg, kde se vejde paleta o rozměrech 100x120cm. Nosnost podlah v těchto prostorech je 5.000 kg/m². Ale také mohou sloužit jako zázemí firmy. Cena pronájmu těchto prostor je řešena samostatně a je stanovena na částku 65.- Kč/m²/měsíc. V hale je také veškeré soc. zařízení a šatny pro zaměstnance. Sprchy jsou vytápěny el. lokálním topením a voda je ohřívána el. bojlerem. Před halou je také dostatek i park.míst pro os. vozidla. Cena pronájmu haly je stanovena od 75.- Kč/m²/měsíc a v závislosti na velikosti a délce pronajatého prostoru je možné ji i snížit. Majitel preferuje samozřejmě dlouhodobý pronájem, ale nebrání se za určitých podmínek ani krátkodobému pronájmu. Hala je ihned k dispozici. Kauci požaduje ve výši 1 měs. nájmu a provize RK je stanovena také ve výši 1 měs.nájmu, dle velikosti pronajatého prostoru. Ev. číslo: 628883.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT