Prodej domu, Rodinný, 142 m2 prodáno video

Erpužice, okres Tachov, Plzeňský

ID
636121
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
142 m2
Zastavěná plocha
250 m2
Plocha pozemku
7237 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
140 KWh/m2/rok
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Jiřina Hejcmanová
Jiřina Hejcmanová
734 222 772
hejcmanova@dumrealit.cz
Silver
Náměstí Svobody 219
Stříbro 349 01
Spustit video
Zobrazit všech
45 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnou koupi domu - Nemovitost je prodána ---- vily v Malovicích, které územně spadají pod obec Erpužice v okrese Tachov. Malovice se nacházejí v krásné přírodní rekreační oblasti , 9 km od města Stříbra, 2 km od rekreační oblasti Butov , nedaleko romantického údolí "černé" řeky Mže, pňovanského železničního mostu v r.2020 opraveného unikátní metodou a přehrady Hracholusky. Malovice jsou malá obec , založená v r.1371, dnes v ní trvale žije cca 35 obyvatel.
Základní popis nabízené nemovitosti:
- udržované pozemky o celkové rozloze 4 921 m čtv,. převážně travnatá plocha, plodící ovocné stromy, okrasné keře, menší plochy pro pěstování plodin.
- vilka - postavena v roce 1871 nejspíše jako lovecký zámeček pro potřeby tehdejšího panství, od r.1950 se využívá k trvalému rodinnému bydlení jednoho majitele.
- r.2000 - 2001 velká rekonstrukce domu - výměna oken za plastová, nové vnitřní omítky v bytě, výměna elektroinstalace v celém domě včetně osazení proudových chráničů, nová fasáda
- první nadzemní podlaží : byt o dispozici 4+2 /nebo 5+1/, zádveří se schody, vstupní chodba
- podkroví - nyní neobytné, cihlová podlaha, jedna skladovací místnost, dále obytná místnost bez připojení na otopnou soustavu - pokoj 27 m čtv., vhodné pro stavbu dalšího podlaží nebo samostatného bytu.
- podzemní podlaží - podnikavé osoby určitě zaujme. PP se skládá ze 7 (sedmi) sklepních místností s výškou stropů cca 2,10-2,5m propojených vzájemně nebo chodbou, jednu místnost zaplňuje kotelna s kotlem na uhlí s automatickou obsluhou a ruční velkou násypkou, v bytě osazeno digitální ovládání teploty
- na pozemku dále stojí dřevěný altán obklopený krásnými keři , rozmanité plodící ovocné stromy, zděná budova používaná částečně jako sklad a garáž, druhá zděná budova využívaná spolu s částí pozemku k domácímu chovu zvířat
- pitná voda z vlastní studny, voda rozvedena i po pozemku, odpadní vody svedeny do původní žumpy
- do obce zajíždí autobus, směr Stříbro a Pernarec , v místní části Blahousty vzdálené 2 km přímé vlakové spojení Bezdružice-Plzeň, s přestupem v Pňovanech směr Stříbro-Cheb.

Tato v regionu ojedinělá půvabná vilka s pozemky a vedlejšími stavbami v Malovicích má zachovaný styl stavby, krásnou polohu v obci , je průběžně výborně udržovaná a má mnohostranné využití jak pro trvalé bydlení , rekreaci a velký potenciál lze najít i pro podnikatelské účely.

NEMOVITOST JE PRODÁNA Ev. číslo: 636121.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT