Prodej domu, Rodinný, 204 m2

Na Výsluní, Drmoul, okres Cheb, Karlovarský

7 620 000 Kč
ID
638983
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
204 m2
Zastavěná plocha
204 m2
Plocha pozemku
595 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
C - Úsporná
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Edita Kostrounová
Edita Kostrounová
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi jednopodlažní novostavby rodinného domu dispozičně řešeného jako 4+kk v obci Drmoul u Mariánských Lázní (RD6). Celková plocha parcely je 595 m² z čehož 141,2 m² tvoří zastavěná plocha domu a 62,5 m² tvoří zpevněná plocha dvora a terasy, do které je započítána plocha přístřešku pro dva automobily. Celková vnitřní užitná plocha domu bude cca 116 m². Z obývacího pokoje propojeného s jídelnou s kuchyní a dalších dvou pokojů bude přístup na terasu, dále je v dispozici další pokoj, technická místnost a koupelna. Na podlahách bude položen vinyl (do 500Kč/m²), je zde příprava na instalaci kuchyňské linky, v koupelně bude vana, umyvadlo v základní kvalitě (toto je možné se stavebníkem ještě před dokončením komunikovat). V uličním prostoru vedou inženýrské sítě: vodovodní řad, kabelové vedení nízkého napětí (připojení k distribuční soustavě elektřiny), kanalizace. Zdrojem tepla bude tepelné čerpadlo vzduch/voda Nibe split AMS 10 - 8 kW + ACVM 270, o výkonu 3-7 kW ve splitovém provedení. Doplňkovým zdrojem tepla budou krbová kamna, součástí bude akumulační nádrž o objemu 270 l. V domě bude rozvod podlahového vytápění. V technické místnosti jsou vývody pro napojení přepadu z pojišťovacích ventilů ohřívače TUV, tepelného čerpadla a rekuperační jednotky. Odpad je vyveden i pro případné napojení parní trouby a chlazení krbové vložky. V případě zájmu je možné na střechu nechat instalovat solární panely (celkové náklady cca 400.000,-Kč - z této částky se dá na 250.000,-Kč čerpat dotace, kterou stavebník může pomoci zajistit). Střecha je valbová tvaru L se sklonem 25 stupňů s podstřešní římsou. Základy jsou z monolitické betonové konstrukce z části betonované do bednících dílců. Obvodové zdivo je ze sortimentu Ecoton. Vnější povrchy jsou z ušlechtilé omítky jemné zrnitosti v hnědošedém a zelenošedém odstínu (vyzděno 30 Porotherm, zateplení 16/18 polystyrenem). Povrch střechy je z černých betonových tašek, přesahy střechy jsou podbedněny palubkami v antracitovém odstínu. Ve stejném odstínu budou rámy dveří i oken, která budou plastová tříkomorová. V podkroví je nad částí mezi vazníky půdní prostor. Samostatný parkovací přístřešek je bez obvodových stěn a slouží pro 2 osobní vozidla. Pozemek počítá v rámci ceny s oplocením. Citlivě je řešeno hospodaření s dešťovými vodami. RD bude mít navržené jímání a využití dešťové vody pro zalévání a splachování. Cena zahrnuje provizi RK i veškerý právní servis. Zajištění hypotečního úvěru je samozřejmostí. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost. Obec Drmoul se stala v posledních letech velmi žádanou a atraktivní lokalitou pro výstavbu rodinných domů a tvoří satelitní část Mariánských Lázní (1. místo v soutěži Vesnice roku 2002 Karlovarského kraje). Ev. číslo: 638983.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT