Prodej pozemku, Pro bydlení, 839 m2 novinka video

K Potoku, Dřísy, okres Praha-východ, Středočeský

ID
646761
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
839 m2
Spustit video
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

prodej nezasíťovaného pozemku s užitnou plochou 813 m² v obci Dřísy na Praze Východ nedaleko Brandýsa nad Labem. Samotný pozemek se nachází v klidné části na kraji obce a bude možné jej napojit na inženýrské sítě. ( voda, elektřina i kanalizace). K závlaze pozemku je možné využít zavlažovací potrubí přímo z Labe. V současné chvíli máme oficiální stanovisko obce, že po změně územního plánu, bude zahrnutý do plochy obytné zástavby, nejpozději začátkem roku 2025. To je i s nějakou rezervou. V Dřísech je k dispozici základní občanská vybavenost, která je využívána i okolními obcemi je na velmi dobré úrovni. Nachází se zde škola i školka. Dále se v obci nachází pošta, řeznictví, dva obchody s potravinami a smíšeným zbožím, obchod s elektrem a domácími potřebami, tři hostince, zahradnictví, hasičská zbrojnice. Ordinace obvodního lékaře v obci není. Nejbližší je v nedaleké Staré Boleslavi nebo v sousední Lhotě, kde je i lékárna. Do Brandýsa nad Labem se dostanete přibližně za 5 minut. Zde již najdete plnou občanskou vybavenost. Lokalita je vyhlášená především kvůli nedalekému jezeru Lhota. V těsné blízkosti leží pískovny Konětopy, Křenek, Mlékojedy i Proboštská jezera. Nudit se zde nebudou ani cyklisté, kteří mohou využít polabskou cyklostezku. Okolí plné lesů může být rájem pro houbaře. Obec Dřísy leží na železniční trati Lysá nad Labem - Mělník. Autobus Vás doveze do Brandýsa nad Labem odkud již jezdí přímý spoj do Prahy. Autem se při nájezdu na dálnici ve Staré Boleslavi dostanete do Prahy za cca 15 min. Ve fotogalerie poslední fotka je zakresleno od projektanta, co a kde by mohlo vzniknout. Vysvětlivka: barvy označují zastavitelnou plochu 2m od kraje pozemku a vzdálenost od vední dle typu:
Červaná: 5m od vedení - 383,9m² = 46%
Žlutá: 2m od vedení - 465,5m² = 56%
Celková plocha pozemku po odečtení 1 m od hranice na uliční prostor: 832,7m²
Na pozemku je studna, stavba půjde ideálně koncipovat do tvaru L.
Tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi vyřídíme zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 646761.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT