Prodej pozemku, Pro bydlení, 594 m2

Dolní Třebonín, okres Český Krumlov, Jihočeský

2 490 000 Kč
Cena je včetně provize RK a právního servisu. Více informací Vám poskytne RK dumrealit.cz/atempo    
ID
646493
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
594 m2
Elektřina
230V, 380V
Vytápění
Jiné
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rovinatých, kompletně zasíťovaných stavebních pozemků s infrastrukturou (voda, kanalizace, elektřina) v obci Dolní Třebonín, dojezdová vzdálenost na dálnici 5min. automobilem.

Nabízené pozemky:
1) Pozemek (označení na situaci č. 1) parc. č. 1402/83 a parc. č. st. 324 jehož součástí je dvou garáž, na kterou lze navázat výstavba RD o celkové výměře pozemku 639 m² - cena 2.490.000,- Kč;
2) Pozemek (označení na situaci č. 6) parc. č. 1720/57 o výměře 807 m² - 2.590.000,-Kč.
Pozemky jsou zapsané na LV č. 414 v katastrálním území Dolní Třebonín.

Územně plánovací informace dle Územního plánu - Na plochách je přípustné umísťovat: 1) stavby rodinných domů izolovaných nebo řadových, popř. bytové domy do 3 NP, s možným vestavěným občanským vybavením nerušícím bydlení, přičemž funkce bydlení musí podlahovou plochou převažovat; 2) rekreační a užitkové zahrady, bazény, stavby pro rekreaci sloužící potřebě daného území, zejména hřiště pro děti apod.

Podmínky zástavby s ohledem na dochovaný krajinný a sídelní ráz: 1) stavby o výšce max. do 10 m do hřebene, délky jednoho bloku do 50 m, se sedlovou, polovalbovou či valbovou střechou o sklonu min. 20°; 2) zastavitelnost stavebního pozemku nebo souboru pozemků jednoho stavebníka do 50 %.

V obci je dobrá občanská vybavenost (základní a mateřská škola, lékař, kulturní vyžití). Dojezdová vzdálenost do města České Budějovice je cca 16 km automobilem, po dokončení dálnice bude dojezd kratší. Více informací Vám poskytne realitní kancelář A TEMPO fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz. Ev. číslo: 646493.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT