Prodej pozemku, Zemědělská půda, 11679 m2

Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav, Středočeský

75 Kč za m2
Majitel je ochotný o ceně pozemku jednat    Nabídnout cenu
ID
647592
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
11679 m2
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Horní Bousov, LV 139 o výměře 13 579 m² (orná půda).

Zajišťujeme rychlý prodej - připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zaručíme Vám jednoduchý a transparentní prodej.
Využijte naší atraktivní nabídky, parcely č. 1260 o velikosti 4480 m² v obci Dolní Bousov, katastrální území Horní Bousov.
Zemědělská půda je dlouhodobě vnímána jako bezpečná investice udržující trvalou hodnotu. Vzhledem ke snadnosti a nízké rizikovosti je investice vhodná i pro méně zkušené investory, kteří usilují o správně diverzifikované portfolio.
Zajímavá je jak pro zemědělce zvažující rozšíření zemědělské produkce, tak pro investory hledající bezpečný způsob zhodnocení. Ev. číslo: 647592.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT