Prodej pozemku, Zemědělská půda, 4498 m2

Dolany, okres Olomouc, Olomoucký

382 330 Kč
ID
641456
Plocha
4498 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

ve výhradním obchodním zastoupení prodej pozemku o výměře 4498 m² v současné době k zemědělskému využití, dle platného územního plánu obce Dolany.

Pozemek je určen s hlavním využitím k zemědělské produkci, rostlinné trvale travnaté plochy pro pastevectví a chov dobytka s přípustným využitím pro zařízení zemědělské a lesnické výroby sezónního charakteru např. seníky, přístřešky, letní stáje, zařízení pro chov včel . BPEJ pozemku je 83521.

K pozemku je příjezd po obecní komunikaci.

Je zde nádherné prostředí, Pohořany leží v oblasti Nízkého Jeseníku s krásným lesnatým okolím s možností procházek, turistiky, cykloturistiky, běžkování apod., v nedaleké obci Dolany-Véska se nachází velký golfový areál a další možnosti, jak trávit volný čas (tenisové kurty, bowling, minigolf, wellness aj.), v obci sportovní areál a dětské hřiště, stylová hospůdka.

V obci je základní občanská vybavenost, další možnosti v Dolanech, Olomouci (MŠ a ZŠ Dolany, lékaři apod.).

Z Pohořan je velmi dobrá dostupnost do Olomouce, Šternberka, Moravského Berouna a dalších měst. Doprava je řešena MHD.

Pozemek je kousek od oblíbeného golfového resortu Olomouc . www.golf-olomouc.cz

Pro bližší informace mi prosím zavolejte . Ev. číslo: 641456.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT