Rozloha 1.734 m2

Prodej rovinatého pozemku

Prosetín u Dobkovic - Děčín

2.120.000,- Kč

Nemovitosti

Hledáte rovinatý pozemek? Přejete si být pár kilometrů od dvou měst a jejich městských center? Toužíte po klidu, ale zároveň mít vše na blízku "co by jste kamenem dohodily?" Jste tu správně.

Nabízíme Vám prodej pozemku o rozloze 1.734 m² v klidné části obce Dobkovice - Prosetín na Děčínsku. Druh pozemku je dle katastru určen jako zahrada, ale dle jednání majitelů s úřady je pozemek určen i k výstavbě rodinného domu. U pozemku je elektrické vedení tudíž napojení elektrické skříně není problém - majitelé podali žádost. Nad pozemkem je umístěna vodárna, která může napojit vodovod na hranici pozemku, tato věc též v komunikaci a podána žádost o napojení. Kanalizace v horní části obce není, tudíž se nabízí možnost vybudovat na pozemku ČOV či septik a nebo žumpu.

Obec Dobkovice je umístěna mezi městy: Ústí nad Labem a Děčín. V obci se nachází mateřská i základní škola a pošta.
V okolí obce se nachází hradní i přírodní památky. Plno lesních částí obce zajišťuje klid jako v pohádce.

V případě zájmu o podrobnější informace nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. S případnou pomocí o financování koupě nemovitosti, Vám nabízím pomocnou ruku. Ev. číslo: 641526.

1734 m2Rozloha pozemku
9.5 kmDěčín
Napojení vodyZažádáno
15 kmÚstí nad Labem
Elektrická skříňZažádáno

Fotogalerie

Kontakt na makléře

732 422 757
cermak@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT