Výměra pozemku: 1.818 m2
CENA POZEMKU: 3.999.600,- Kč ( 2.250,- Kč/m2)

V případě zájmu o koupi pozemku je nutné sjednat rezervaci ve výši 29.000,- Kč. Tato částka je počítána nad rámec Kupní ceny.

Prodej hezky situované parcely určené k výstavbě RODINNÉHO DOMU, Děčín. k.ú. Vilsnice

Představuji Vám krásný pozemek na výstavbu Vašeho RODINNÉHO DOMU v žádané lokalitě Děčín, k.ú. Vilsnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určené pro výstavbu rodinného domku. Pozemek se nachází se v poklidné lokalitě Děčín - Chmelnice, která patří mezi nejvyhledávanější místa k výstavbě bydlení. Vše je blízko krásné přírodě. Na hranici pozemku je přivedena voda i elektřina. Je zde zbudována pevná příjezdová cesta i chodník, čímž se parcela stává velmi dobře přístupnou, zejména vozidly pro samotnou stavbu.
Celková plocha tohoto pozemku činí 1818m². Zastávka MHD je deset minut chůze. Dojezd do města Děčín 5 minut jízdy autem. Zde se nachází veškerá občanská vybavenost a kulturní vyžití. Pokud máte chuť stavět mimo rušný městský život, je tento pozemek skvělou příležitostí. Naše kancelář představuje parcelu číslo 925/7. Konečnému zájemci a budoucímu majiteli jsme schopní zajistit financování - úvěr se zajištěním, včetně nezbytných podkladů ( předložení územně plánovací informace, stanovisko odboru životního prostředí k akci rodinné domy, souhlas k odnětí půdy ze zemědělského půdního fondu, závazné stanovisko k realizaci výstavby RD, ČOV). Neváhejte a přijeďte se podívat.
Ev. číslo: 645459.

1.818 m2Celková výměra pozemku
Malebná místa, lákající k rodinným výletům
Velký prostor pro mnoho zájmových aktivit a sportů
5 minut jízdydo centra města Děčín
Krátká dojezdová vzdálenost do okolních krásných měst

Fotogalerie

Kontakt na makléře

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT