CELKOVÁ VÝMĚRA POZEMKU: 1.219 m2

CELKOVÁ CENA POZEMKU: 2.681.800,- Kč (2.250,- Kč/m2)

Prodej stavební parcely pro výstavbu rodinného bydlení, ul. Lomená, Děčín - Chmelnice, k.ú.Vilsnice

Při závazném projevení zájmu o koupi nemovitosti je nutné složit REZERVACI ve výši 29.000,- Kč, která je počítána nad rámec Kupní ceny nemovitosti.

Představuji Vám další krásný pozemek na výstavbu rodinného domu, Děčín - Chmelnice, k.ú. Vislnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určené pro výstavbu rodinného domku. Pozemek se nachází se v poklidné lokalitě Děčín - Chmelnice, která patří mezi nejvyhledávanější místa k výstavbě bydlení. Jen na dosah krásné přírodě. Na hranici pozemku je přivedena voda i elektřina. Je zde zbudována pevná příjezdová cesta i chodník, čímž se parcela stává velmi dobře přístupnou, zejména vozidly pro samotnou stavbu. Celková plocha tohoto pozemku činí 1219 m². Zastávka MHD je deset minut chůze. Dojezd do města Děčín 5 minut jízdy autem, kde se nachází veškerá občanská vybavenost a kulturní vyžití. Pokud máte chuť stavět mimo rušný městský život, je tento pozemek skvělou příležitostí k vybudování vašeho vysněného domova. Naše kancelář představuje parcelu číslo 864/7. Konečnému zájemci a budoucímu majiteli jsme schopní zajistit financování - úvěr se zajištěním, včetně nezbytných podkladů ( předložení územně plánovací informace). Neváhejte a přijeďte se podívat. Ev. číslo: 645545.

1.219 m2celková výměra
klid a malebná příroda
mnoho tipů na rodinné výletysportovní vyžití
krásné lesymožnosti relaxu v podobě houbaření
krátká dojezdnost do okolních města5 minut do centra Děčína

Fotogalerie

Kontakt na makléře

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT