Výměra celkové plochy s podílem na příjezdové cestě: 1.074 m2
CELKOVÁ CENA POZEMKU: 2.228.600,- Kč (2.250,- Kč/m2)

Pokud by jste projevili zájem o koupi pozemku, bude nutné jej rezervovat částkou 29.000,- Kč, která je počítána nad ráme Kupní ceny pozemku.

Prodej pozemku určeného pro výstavbu RODINNÉHO DOMU

Představuji Vám pozemek určený na výstavbu Vašeho RODINNÉHO DOMU, Děčín, k.ú. Vislnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určené pro výstavbu rodinného domku. Pozemek se nachází se v poklidné lokalitě Děčín - Chmelnice, která patří mezi nejvyhledávanější místa k výstavbě bydlení. Vše je blízko krásné přírodě. Tato parcela je součástí jednotného velkého rozparcelovaného pozemku. Na hranici pozemku je přivedena voda i elektřina. Je zde zbudována příjezdová cesta i chodník, čímž se parcela stává velmi dobře přístupnou, zejména vozidly pro samotnou stavbu. Parcela je složena z plochy určené k výstavbě rodinného domu a podílu na příjezdové cestě. Celková plocha tedy činí 1074 m². Zastávka MHD je deset minut chůze. Dojezd do města Děčín 5 minut jízdy autem. Zde se nachází veškerá občanská vybavenost a kulturní vyžití. Pokud máte chuť stavět mimo rušný městský život, je tento pozemek skvělou příležitostí. Naše kancelář představuje parcelu číslo 864/12, jejíž součástí je i podíl na cestě p.č 864/25. Konečnému zájemci a budoucímu majiteli jsme schopní zajistit financování - úvěr se zajištěním, včetně nezbytných podkladů ( předložení územně plánovací informace). Neváhejte a přijeďte se podívat. Ev. číslo: 645455.

1.074 m2Celková výměra pozemku
V okolí krásná příroda, klidná lokaceMožnost cykloturistiky, turistiky, houbaření a jiných sportů
Atraktivní tipy na rodinné výlety
Do centra města Děčín5 minut jízdy
Krátká dojezdová vzdálenost do okolních měst

Fotogalerie

Kontakt na makléře

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT