Informace o ceně na vyžádání u realitního zprostředkovatele

Prodej prvorebublikové vily, Nedbalova ulice, Děčín II - Nové Město

Představuji Vám velkolepou vícegenerační vilu nacházející se v atraktivní lokalitě města Děčín

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej prvorepublikové vily v jedné z nejatraktivnějších lokalit Děčína, několik minut chůze od centra města. V blízkosti se nachází gymnázium, ZŠ Vrchlického, MŠ Riegrova, sportovní zařízení, lesopark a nemocnice.
Dům byl v minulých letech kvalitně zateplen, včetně výměny všech oken a dveří. Pod novou mansardovou střechou pak byl navíc vybudován nadstandartní mezonetový byt s velkou terasou a nádherným výhledem na město a jeho okolí. Součástí domu je i nově přistavěná prostorná garáž 45 m², nad níž jsou další obytné prostory propojené s původním domem.
Vila nabízí podlahovou plochu o výměře 490 m², přičemž celková užitná je 580 m², dále doplněna okrasnou zahradou o rozloze 502 m², na které se nachází zpevněná celodřevěná plocha pro letní posezení.
V domě jsou původní a historické prvky: schodiště, dřevěné obložení, kachlová kamna, štukované stropy, osvětlení.
Interiér domu se zdobenými dřevěnými prvky je velmi podmanivý. Stejně tak původní kazetové obložení, dveře a centrální dřevěné schodiště. Vše je doplněno stylovým nábytkem, který poukazuje na historii domu a rodinné sounáležitosti.
Jednotlivá podlaží nabízí maximální komfort pro vícegenerační bydlení nebo pro realizaci investičního záměru.
Vilu lze po prodělané rekonstrukci a dostavbě nového podkroví rozdělit na dvě části, původní a novou. V původní části domu se v přízemí nachází velká společná jídelní hala, pracovna, obývací pokoj a kuchyň. Z jídelní haly je francouzskými dveřmi přístupná okrasná zahrada. Po dřevěném schodišti vedoucím z haly se pak dostanete do druhého patra domu, kde se rozkládá byt o velikosti 4+0 s vlastní koupelnou.
V nové části v prvním patře se nachází bytová jednotka o dispozici 1+kk ( nástavba nad garáží 25 metrů čtverečních). Následující patro tvoří samotné podkroví. Je moderně a vkusně vyvedeno do zcela samostatného, velkometrážního slunného bytu, jehož dominantou je obývací pokoj propojený s kuchyní, kde francouzská okna oddělují obytnou část od velké terasy s impozantním výhledem.
Pod polovinou domu se nachází zvýšené suterénní prostory se samostatným vchodem, které lze po rekonstrukci využít jako bytovou jednotku o dispozici 1+1 nebo jako prostor pro podnikání. V další části jsou sklepní prostory. Vytápění vily je řešeno plynovým kotlem, který je společně s bojlerem umístěn v suterénu domu.
Nemovitost se nachází v oblíbené lokalitě nedaleko lesoparku Kvádrberk, který se nachází na jižním úpatí Stoličné hory a v těsné blízkosti areálu Nemocnice Děčín. Město se rozkládá na rozhraní Českého Švýcarska a Českého středohoří a nabízí veškerou občanskou vybavenost, síť obchodů a služeb, které uspokojí Vaše každodenní potřeby. Lokalita nabízí řadu kulturních i sportovních zařízení a několik historických památek, které stojí za to vidět. Dominantou tohoto nádherného okolí je bezesporu Děčínský zámek. Volejte RK. Ev. číslo: 640992.

Fotogalerie

Kontakt na makléře

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT