Prodej pozemku, Ostatní, 1905 m2 novinka

Chyše, okres Karlovy Vary, Karlovarský

790 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
643452
Plocha
1905 m2
Eva Vondrová
Eva Vondrová
777 743 154
novostraseci@dumrealit.cz
Novostrašecké reality
Komenského náměstí 105
Nové Strašecí 271 01
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

prodej pozemku o celkové výměře 1.905 m² na okraji města Chýše. V současné době probíhá na pozemku změna územního plánu, která bude hotova v listopadu 2023. Poté bude pozemek vedený jako stavební.
Na pozemku menší stavba bez č.p. nebo ev.č..
Město Chýše se nachází v okrese Karlovy Vary a stojí v nejvýchodnějším výběžku Tepelské vrchoviny.
Městem vede silnice II/226 v úseku z Lubence do Žlutic, na kterou se v něm napojuje silnice II/194 do Valče a Podbořanského Rohozce. Na severním okraji města stojí železniční stanice Chyše na trati Rakovník – Bečov nad Teplou. Městem také vede žlutě značená turistická trasa z Kračína směrem k Vladaři a kříží se v něm cyklotrasy č. 35 a 39, které dále pokračují do Žlutic, Valče a k Rabštejnu nad Střelou. Ve městě Chýše najdete mnoho zajímavostí jako je Zámek Chýše, několik kostelů, kašna, židovský hřbitov. Město Chýše má dobrou občanskou vybavenost.
Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 643452.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT