Prodej pozemku, Pro bydlení, 705 m2

Chotíkov, okres Plzeň-sever, Plzeňský

3 750 000 Kč
Již pouze poslední část pozemku k prodeji!!! Studie k výstavbě dvojdomů a ostatní informace u RK.
ID
637337
Plocha
705 m2
JUDr. Martin Raba
JUDr. Martin Raba
734 699 888
top.plzen@dumrealit.cz
TOP Plzeň
Mikulášská 265/14
u vlakového nádraží
Plzeň 326 00

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi poslední části z celku stavebních parcel o ploše cca 705m² na pěkném místě v Plzni Chotíkově. Pozemek se nachází na kraji obce s dobrou dostupností. Veškeré informace a prohlídky u RK. Ev. číslo: 637337.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT