Prodej pozemku, Zahrada, 931 m2

Chlum u Třeboně, okres Jindřichův Hradec, Jihočeský

2 500 000 Kč
Cena je včetně provize RK a právního servisu. Více informací Vám poskytne RK dumrealit.cz A TEMPO
ID
636970
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
931 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vytápění
Jiné
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
15 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku o výměře 931 m² v klidné obci Mirochov, okr. Jindřichův Hradec. Obec se nachází 6 km od obce Chlum u Třeboně a 12 km od města Jindřichův Hradec. Rovinatý pozemek se nachází na okraji obce u rybníka s výhledem do přírody. Dle plánovací územní informace je pozemek určen k rekreaci s možností výstavby chaty. K dispozici máme územně plánovací informaci a kompletní zákres inženýrských sítí. V současné době je vedeno řízení na výstavbu chaty, ohlášení stavby. Doporučujeme prohlídku, pozemek vhodný pro výstavbu rekreačního objektu. Bližší informace Vám poskytneme v realitní kanceláři dumrealit.cz - A TEMPO. Zajistíme Vám financování, stavební poradenství a veškerý právní servis. Ev. číslo: 636970.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací