Prodej pozemku, Zahrada, 1361 m2

Chlístovice, okres Kutná Hora, Středočeský

700 Kč za m2
Nabídnout cenu
ID
647543
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
1361 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Pavlína Obešlová
Pavlína Obešlová
777 961 215
obeslova@dumrealit.cz
Final
Rubešova 55
Pasáž Mostní
Kolín 1 280 02
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zahradu v obci Chlístovice u Kutné Hory. Zahrada má podlouhlý obdélníkový tvar o rozloze 1361 m².
Zahrada se nachází na okraji obce, avšak v těsné blízkosti zastavěného území obce a svoji polohou se nabízí, že by mohla být do budoucna jeho logickou součástí a tím i vhodnou investicí. Zahrada je po celé své délce přístupná po obecní komunikaci. Na zahradě není studna ani elektřina. V obci je rozveden obecní vodovod. Na zahradě se nachází několik planě rostoucích ovocných stromů. Kontaktujte nás pro více informací či prohlídku. Ev. číslo: 647543.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT