Pronájem komerčního objektu, Výroba, 86 m2

Chářovice, okres Benešov, Středočeský

10 000 Kč za měsíc
v ceně pronájmu není zahrnuta měs. záloha za elektřinu 3.000 Kč    Nabídnout cenu
ID
646461
Umístění objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
86 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 380V
Vytápění
Ústřední tuhá paliva
Voda
Místní zdroj
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Garáž
Ne
Martina Kavková
Martina Kavková
602 684 162
kavkova@dumrealit.cz
Royal
Jiřího Horáka 1667
Benešov 256 01

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčního prostoru o dispoziční ploše cca 86 m² + sociální zařízení, v uzavřeném areálu v Chářovicích u Týnce nad Sázavou. Jedná se o dvě na sebe navazující místnosti 5 m² x 6 m², s výškou stropu 4m a 7m² x 8m², s výškou stropu 2,5m, přístupné dřevěnými vraty z nádvoří objektu. Vybavení ponky a tlakovým kompresorem. Vhodné jako zámečnická či truhlářská dílna anebo jako skladové prostory. V prostoru je zajištěno samostatné měření el. energie 220V, 380V, vytápění zajištěno radiátory centrálním vytápěním. Parkování vozidel je možné zajistit v objektu. Cena nájmu je stanovena na částku 10.000 Kč/měs. (v této částce je započtená částka na teplo) + zájemce bude spolu s nájemným platit zálohu na elektřinu ve výši 3.000 Kč/měs. s vyúčtováním 1x ročně. Při podpisu nájemní smlouvy je třeba uhradit první nájemné, jistinu 20.000 Kč a odměnu RK ve výši jednoho nájemného. Pro více informací volejte na uvedené telefonní číslo. Ev. číslo: 646461.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT