Prodej pozemku, Pro bydlení, 4867 m2 připravujeme

České Budějovice, okres České Budějovice, Jihočeský

ID
636843
Plocha
4867 m2
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemků, uceleného souboru několika parcel o celkové rozloze 4.867 m² ve tvaru protáhlého obdélníku, na Brněnském Předměstí, České Budějovice 4. Místo, ve kterém se pozemky nacházejí, to zn. u VŠTE, je Územním plánem obce označeno jako SKOL 3: Smíšené území příměstkého charakteru s bydlením kolektivního charakteru. Bližší info v čl.35 Obecně závazné vyhlášky, nebo u RK. Ev. číslo: 636843.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT