Prodej pozemku, Pro bydlení, 903 m2

Česká Lípa, okres Česká Lípa, Liberecký

2 600 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
640709
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
903 m2
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
56 KWh/m2/rok
Elektřina
230V, 380V
Konektivita
Telefon
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Doprava
Autobus
Lenka Pechová
Lenka Pechová
725 811 011
pechova@dumrealit.cz
Online
Jeřická 124/35
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

prodej stavebního pozemku v obci Dobranov, jež je součástí okresního města Česká Lípa o celkové rozloze 903 m². Jedná se o pozemek nepravidelného obdélného půdorysu, je rovinatý, zasazen do přírodní lokality v původní zástavbě RD.
Nyní je v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha. Pozemek je dle ÚP veden jako plocha smíšená venkovská obytná s maximální zastavěností do výše 40 % plochy a minimem 50 % z celkové plochy určené pro zeleň.
V současnosti se na pozemku nachází původní sklep, který může být využit a studna na užitkovou vodu. Pozemek s oplocením vyjma čelní strany pozemku sousedící s obecní komunikací. Pozemek má již vybudovanou elektrickou přípojku. Plynovod a veřejná splašková kanalizace pro připojení k dispozici není, připojení k obecnímu vodovodu možné.

V případě zájmu je možné převzetí (součástí ceny pozemku) kompletního projektu na výstavbu RD typu IDEAL s dispozicí 5+kk s užitnou plochou 124 m², nadzemním podlažím s obytným podkrovím, jehož výstavbu je možné odstartovat ihned po koupi pozemku, jelikož je vydané platné stavební rozhodnutí. Délka výstavby tohoto typu domu je cca 5 měsíců a je tak možné ušetřit spoustu času s přípravou projektu. Více informací na dotaz.

Česká Lípa je vzdálena 4 km na západ od obce. Nedaleko obce prochází železniční trať Liberec - Česká Lípa. Dobranov má svou MŠ, smíšené zboží, hasičskou zbrojnici, hospůdku, fotbalové hřiště a autobusovou zastávku, která umožňuje spojení s Č. Lípou v pravidelných intervalech každý den. Milovníky sportu jistě potěší blízká cyklostezka vhodná i pro in-line bruslení, která vede až do Č. Lípy.

Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem. Ev. číslo: 640709.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT