Prodej domu, Na klíč, 124 m2

Česká Lípa, okres Česká Lípa, Liberecký

ID
640883
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
124 m2
Zastavěná plocha
80 m2
Plocha pozemku
903 m2
Konstrukce
Panelová
Podlaží
2
Stav objektu
Na klíč
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
56 KWh/m2/rok
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Lenka Pechová
Lenka Pechová
725 811 011
pechova@dumrealit.cz
Online
Jeřická 124/35
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme novostavbu nízkoenergetického rodinného domu 5+kk s užitnou plochou 124 m² a pozemkem o celkové velikosti 903 m² v obci Dobranov.

Jedná se o solitérní nepodsklepený, dvoupodlažní RD, kde 2NP tvoří obytné podkroví. RD půdorysného tvaru čtverce je zastřešený sedlovou střechou z betonových tašek. Stěnový konstrukční systém z materiálu Ecobeton tl.150 mm se zateplením, energetické náročnosti tř. „B“.

V přízemí domu se se nachází vstupní hala, ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (s výstupem na terasu), koupelna s WC a praktická technická místnost. Do obytného podkroví vstupujete z galerie do 3 ložnic, šatny a do koupelny s WC.
Za uvedenou cenu je dům kompletně stavebně dokončen s celou řadou nadstandardních provedeních, jako například podlahové vytápění, tepelné čerpadlo (vzduch/voda), rizalit, příprava na fotovoltaickou elektrárnu, příprava na krb s výměníkem a mnoho dalšího. V ceně domu jsou taktéž interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, obklady a dlažby ze standardního výběru provedení, sanitární vybavení, plastová okna s iz. trojskly, prostorná pochozí půda, terasa a další. Noví majitelé si nyní mohou díky klientským změnám zvolit finální design koupelen a podlahových krytin, případně i dalšího po dohodě se stavitelem. Součástí příslušenství k rodinnému domu jsou dvě parkovací stání pro osobní automobily, přístupový a okapový chodník a terasa.

Jedná se o prodej pozemku s projektem na klíč, který je kompletně dokončen a čeká na zahájení výstavby. Důvodem přenechání projektu a prodeje pozemku je rodinná situace prodávajícího. Délka výstavby je cca 5-6 měsíců od vydání stavebního povoní, které je již vydané a platné.

Na pozemku je nyní původní sklep, který může být využit, studna na užitkovou vodu, v betonových základech s obezdívkou příprava na bazén. Pozemek s oplocením vyjma čelní strany pozemku sousedící s obecní komunikací. Nyní již vybudovaná elektrická přípojka. Plynovod a veřejná splašková kanalizace pro připojení k dispozici není.
Obec Dobranov, která je částí okresního města Česká Lípa vzdálené 4 km na západ od obce. Nedaleko obce prochází železniční trať Liberec - Česká Lípa. Dobranov má svou MŠ, smíšené zboží, hasičskou zbrojnici, hospůdku, fotbalové hřiště a autobusovou zastávku, která umožňuje spojení s Č.Lípou v pravidelných intervalech každý den. Milovníky sportu jistě potěší blízká cyklostezka vhodná i pro inline bruslení vedoucí až do Č.Lípy.
Na koupi domu s pozemkem je možné čerpat hypoteční úvěr. Celková cena obsahuje cenu domu s pozemkem vč. kompletní projektové dokumentace, neobsahuje náklady na připojení domu k dostupným inženýrským sítím a k tomu nezbytných zřizovacích zařízení (ČOV, vodovodní šachta, retenční nádrž…). Více informací poskytneme na dotaz. Ev. číslo: 640883.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT