Prodej pozemku, Pro bydlení, 1455 m2 prodáno

Dlážděná, Černošice, okres Praha-západ, Středočeský

15 570 000 Kč
ID
635534
Plocha
1455 m2
Helena Petruková
Helena Petruková
777 214 065
petrukova@dumrealit.cz
Michelle
Pod Slovany 1888/12
Praha 2 128 00
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje jedinečnou možnost koupit si unikátní stavební pozemek v klidném místě Černošic s dechberoucím výhledem na zalesněné brdské vrchy - přírodní park Hřebeny. Pozemek je orientovaný na jih, mírně svažitý. K pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě: elektřina, městská voda, kanalizace a plyn. Na pozemku můžete začít hned stavět.
Pozemek se nachází ve slepé ulici a je zde naprostý klid a soukromí. Současně má skvělou dopravní dostupnost do Prahy. Vlaková stanice s přímým spojem na Smíchovské a Hlavní nádraží je 450 metrů. Poslední možnost koupě pozemku v této krásné lokalitě. Město Černošice disponuje výbornou občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti je škola, školka, moderní dětské hřiště, venkovní sportoviště, tenisový klub i hala Věry Čáslavské. Za pár minut dojdete pěšky na městskou pláž, kde se můžete nejen koupat, ale můžete zde objevit historii dávných Slovanů a plout nejstarším přívozem v Čechách z roku 1158.
Pokud hledáte to pravé místo pro váš rodinný dům, tak jste zde správně. Volejte a domluvte si osobní prohlídku, kterou žádné fotky nenahradí. Ev. číslo: 635534.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací