Prodej pozemku, Pro bydlení, 998 m2

Střední, Čakovičky, okres Mělník, Středočeský

6 886 200 Kč
cena včetně provize a právních služeb    Nabídnout cenu
ID
646120
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
998 m2
Elektřina
230V, 380V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
pozemek parc. č. 337/124
lokalita Na Fořtu, Čakovičky
pozemek parc. č. 337/124
dětské hřiště v Čakovičkách
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi nově zasíťovaného stavebního pozemku plochy 998m² nacházejícího se v malebné obci Čakovičky situované ve zvlněné krajině mezi Líbeznicemi a Neratovicemi. Pozemek je obdélníkového tvaru v mírném k jihu se svažujícím kopci nově budované lokality, která navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Při plánování rodinného domu je třeba vzít v úvahu regulativy obce. Dům má být samostatný, vesnického typu (přízemí a obytné podkroví), zastavěnost zpevněných ploch činí až 40% plochy pozemku a sklon střechy min. 28 stupňů.

V nové lokalitě byl proveden a zkolaudován vodovod, splašková kanalizace a systém odvodu dešťové vody. Dále byla provedena výstavba sítě elektro. Nyní se v rámci dokončování inženýrských sítí realizuje rozvod veřejného osvětlení, optických datových kabelů a výstavba komunikací.

Pozemek se nachází nedaleko centra obce, kde je zastávka příměstského autobusu do Prahy a Neratovic. Za 9min lze dojet do Neratovic či za 31min do Letňan. Autem je centrum Prahy dostupné do 30min. Obec Čakovičky je historickou obcí s počátky osídlení ve 13. století. Je zde školka, obchod potravin, oblíbená restaurace Na Pekárně, dvě dětská hřiště a hřiště multifunkční. Další potřebná občanská vybavenost je v blízkých Neratovicích či v Líbeznicích.

Severovýchodní lokalita Čakoviček je oblíbená místními obyvateli pro procházky a turistiku. Sousedí s ní přírodní oblast U velké skály a V jamkách. V sousední obci Kojetice je lom s možností koupání a zajímavou naučnou stezkou. Dalšími blízkými lokalitami pro koupání jsou Mlékojedy, Ovčáry či jezero Lhota. Kromě turistiky lze podél nedalekého Labe zvolit libovolně dlouhou vyjížďku na kole po cyklotrase. Ev. číslo: 646120.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT