Prodej pozemku, Pro bydlení, 1029 m2 novinka

Střední, Čakovičky, okres Mělník, Středočeský

7 100 100 Kč
cena včetně provize a právních služeb    Nabídnout cenu
ID
644661
Plocha
1029 m2
Elektřina
230V, 380V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi nově zasíťovaného pozemku plochy 1029m² v malebné obci Čakovičky nacházející se v příjemné zvlněné krajině mezi Líbeznicemi a Neratovicemi. Pozemek je obdélníkového tvaru v mírně jižně svažitém kopci. Lokalita navazuje na stávající zástavbu rodinných domů. Při plánování rodinného domu je třeba vzít v úvahu regulativy obce. Dům má být samostatný, vesnického typu (přízemí a obytné podkroví), zastavěnost zpevněných ploch činí do 40% plochy pozemku a sklon střechy min. 25 stupňů. Pozemek se nachází nedaleko centra obce, kde je zastávka příměstského autobusu do Prahy a Neratovic. S lokalitou sousedí přírodní oblast U velké skály a Slatiny. Mezi obcemi je dostatek přírodních ploch, luk, lesíků, jsou zde skalnaté lokality a také plochy zemědělské.
Obec Čakovičky je historickou obcí s počátky osídlení ve 13. století. Je zde školka, obchod potravin, restaurace a sportoviště. Ostatní potřebná vybavenost je v Neratovicích či v Praze. Příměstským autobusem č. 351 lze dojet za 9min do Neratovic či za 31min do Letňan. Autem je centrum Prahy dostupné do 30min.
Inženýrské sítě a komunikace jsou nyní ve výstavbě, byl proveden systém odvodu dešťové vody, probíhá výstavba vodovodu a splaškové kanalizace s dokončením do listopadu 2023. Do konce tohoto roku bude provedena výstavba sítě elektro a na jaře 2024 bude proveden povrch komunikací. Ev. číslo: 644661.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT