Prodej pozemku, Komerční výstavba, 19950 m2 prodáno

Meziříčská, Bystřice pod Hostýnem, okres Kroměříž, Zlínský

ID
634752
Plocha
19950 m2
Zobrazit všech
29 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje v exkluzívním zastoupení majitele koupi pozemků, ležících v centru Bystřice pod Hostýnem, nedaleko Masarykova náměstí a bystřického zámku. Soubor pozemků o celkové rozloze 19 950 m² se rozkládá v rovině mezi ulicemi Meziříčská a Bělidla a nabízí svému budoucímu majiteli několik možných způsobů využití v souladu s územním plánem města. Od ploch občanského vybavení (8 478 m²), přes plochy veřejných prostranství s převahou zeleně (6 809 m²) až po plochy bydlení hromadného (1 279 m²). Nelze opomenout rybník (3 384 m²), který je součástí přívodní kaskády, která spojuje několik vodních nádrží ve městě již více jak 160 let. Pro lepší představu jsou ve fotodokumentaci přiloženy i mapy se zatříděním ploch dle možného způsobu jejich využití a s inženýrskými sítěmi. V přímém sousedství těchto pozemků stojí prvorepubliková vila majitele, která je také nabízena ke koupi. Za dobu své existence vila prošla několika využitími, od rodinného života svých majitelů až po využití jejích prostor jako městské knihovny či domu pionýrů v dobách socialismu. Jedná se o samostatný celo podsklepený objekt (suterén - 146 m²) se dvěma obytnými podlažími (1. NP 154 m², 2. NP 123 m²) a velkou neobytnou půdou. K domu přiléhá i zahrada o velikosti 253 m². Potenciál využití této vily je velký a to jak pro bydlení tak pro podnikání. Vila je nabízena samostatně, doporučujeme shlédnout tuto nabídku na inzertních serverech. Nabízené pozemky s rybníkem jsou hezkým a klidným místem ve městě ležícím na úpatí Hostýnských vrchů pod nedalekým vrcholem Hostýn se známou bazilikou Sv. Hostýn. V blízkém dosahu jsou i vyhledávaná rekreační střediska Tesák a Troják s lyžařskými areály. Jedná se opravdu o hezké prostředí s velkým potenciálem. Pro podrobnější informace i prohlídku kontaktujte prosím makléřku, která se na Vás bude těšit. Ev. číslo: 634752.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT