Prodej pozemku, Pro bydlení, 18000 m2

Bystřice, okres Benešov, Středočeský

Info o ceně v RK
cena k jednání, včetně komplet právního servisu a provize RK
Zobrazit všech
29 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozsáhlých pozemků se zemědělskou usedlostí, s budovou bývalého mlýna a krásným rybníkem, kterým protéká mlýnský potok. Romantické prostředí uprostřed překrásné přírody.
Celková zastavěná plocha činí 1236 m², vodní plocha rybníka 2350 m² a louky a pastviny na některých místech se vzrostlými stromy téměř 14500 m².
Původní mlýn se nachází v chráněném území Údolí Mlýnského potoka, na slunném místě s nádherným rybníkem plným ryb a spolu s hospodářskými staveními, kvetoucími loukami a pastvinami a lesním porostem tvoří zemědělskou usedlost, při jejíž návštěvě na vás dýchne atmosféra dávno zapomenutých časů, klid a pohoda.
Budova bývalého mlýna, ve které se dřívě bydlelo a hospodařilo, je určena k totální rekonstrukci. Díky nově opravené střeše se však zachovaly sednice ve vyšším patře a některé původní mlýnské prvky, které byly součástí původní mlýnské technologie. K budově mlýna patří dvůr, zahrádka, studna, dvě veliké stodoly též s novou střechou a základy pro další zemědělské stavení. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Připojeno na elektřinu.
Rozmanité okolí nabízí relaxaci, pěší i cyklistické výlety, koupání, rybaření, houbaření, nedaleko je golfové hřiště, pro děti je v zimě poblíž i lyžařský vlek. Oblast Benešovska je známa velkým množstvím kulturních památek, hrady, zámky, krásná městečka. Správně spadá obec pod město Bystřice, kde naleznete i veškerou infrastrukturu.
Dopravně dobře dostupné, autem cca 45 km na hranici Prahy, stanice BUS 15 min chůze (vlak do Benešova a dále BUS).
Doporučuji návštěvu tohoto krásného místa. Podrobné informace u makléřky. Cena k jednání. Ev. číslo: 640362.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT