Prodej pozemku, Zemědělská půda, 3691 m2

Buchlovice, okres Uherské Hradiště, Zlínský

ID
642309
Plocha
3691 m2
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

soubor pozemků v katastrálním území Buchlovice - Smraďavka vhodné nejen k hospodaření, ale i jako zajímavou investiční příležitost ke zhodnocení volných financí. K prodeji je 100% podíl na pozem ku p.č. 2634/ 86 a 2634/ 88 u pozemku p.č. 2634/89 jsou to 2/3. U zbývající části je požádáno o odkup. Jedná se o ornou půdu, momentálně zatravněno. Smraďavka je součástí obce Buchlovice. Jedná se o rekreační a lázeňskou oblast v klidném prostředí v blízkosti Chřibských lesů. Půda je bezpečná investice a každým rokem roste její hodnota. Jen za rok 2022 vzrostla průměrná tržní cena zemědělské půdy o 16 až 20 % oproti roku 2021 dle lokality. Pro prohlídky prosím kontaktujte makléře. Ev. číslo: 642309.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT