Prodej čtyřpodlažního RD, Brno-Štýřice - REZERVOVÁNO

6.875.000,-Kč

Čtyřpodlažní RD, 132m2 se zahradou a půdou

Dům se nachází v klidné rezidenční části na ulici Jílová.

Z ulice vstoupíme na předzahrádku před domem (57m²) a následně do domu.

Po vstupu do domu se po schodech dolů dostaneme do suterénu (1.PP, 45m²). Jsou zde místnosti: dílna (14m²), úložný prostor pod schody (2,5m²), prádelna (8m²) a sklep (5,5m²).

Zadním vchodem vstoupíme do zahrady (91m²). Zadní brankou se dostaneme na chodník z druhé strany ulice.

Na 1.NP (45m²) je nalevo samostatná toaleta s oknem. Dále vlevo je kuchyně (15,5m²/Z) s výhledem na předzahrádku a do ulice. Je zde i špajzka (1,5m²). Z kuchyně vlevo je pokoj (22m²/V) s výhledem do zahrady.

Do 2.NP (45m²) se dostaneme po kamenných schodech (v celém domě). Na tomto podlaží jsou 2 pokoje se samostatnými vchody. Ten menší, nad kuchyní (15,5m²/Z) s výhledem do ulice a druhy (22m²/V) s výhledem do zahrady. V koupelně (3,5m²/Z) je toaleta, vana, umyvadlo, okno a topné těleso. Ohřev vody je zabezpečen kotlem zn. Junkers.

Podlahy jsou převážně dřevěné, okna jsou dřevěná kastlová. Teplo v domě je zabezpečeno kotlem umístěným v prádelně.

Ve 3.NP je půdní prostor (45m²). Hřeben sedlové střechy je ve výšce 3.2m, na je zemi dlažba. Krovy i tašky jsou původní, ale v pořádku, půda je suchá. Na tomto podlaží je možné zbudovat minimálně jednu obytnou místnost a sociální zařízení.

Dům je primárně vhodný k rekonstrukci. Technický stav domu je dobrý. PENB bude dodán při převodu nemovitosti na nového majitele, zatím uvádíme sk. G.

Lokalita je strategicky velmi výhodná, do centra (vlak, bus) se dostanete i pěšky za cca. 25 minut (tramvaj cca. 5-7min).

V dosahu pár minut je Lídl, Albertl, Kaufland, Hornbach, Bauhaus. Nedaleko je MŠ i ZŠ s bazénem (ul. Horní).

Veškerá občanská vybavenost. 2 dětská hřiště do 250m od domu. Ideální napojení na cyklistickou stezku a velmi rychlý vjezd na D1 (cca. 2km). Nedaleko je sportovní areál Moravské Slavie a hokejová hala Rondo.

Více informací zde: https://spisakpavel.cz/prodej-ctyrpodlazniho-rd-3-1-157m2-v-brne-prodej

Na domě nevázne žádné břemeno, dluhy či exekuce. Klíče od nemovitosti u makléře. Ev. číslo: 642791.

132m2Užitná plocha
3+1Dispozice
45m2Půda
45m2Sklep
91m2Zahrada

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT