Prodej pozemku, Pro bydlení, 1268 m2 novinka video

Za humny, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, okres Praha-východ, Středočeský

Spustit video
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního rovinatého pozemku o výměře 1268 m², v žádané lokalitě v Brandýse nad Labem. Pozemek se nachází na klidném slunném místě již ve stávající zástavbě rodinných domů. U hranice pozemku je vybudovaná přípojka plynu a elektřiny. Dále je možné se na hranici pozemku připojit na kanalizační síť města. Součástí kupní ceny je i vyhotovený projekt stavby rodinného domu, není podmínkou zde stavět tento dům. Pozemek je v aktuálním územním plánu města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav veden jako stavební, na kterém je povolena výstavba rodinných domů – typ lokality B1 – bydlení v rodinných domech-městská a příměstská. Na pozemku vázne úplatné věcné břemeno práva zřídit, provozovat, opravovat a udržovat součást distribuční soustavy podle čl. III. smlouvy v rozsahu gpl.3430-2/2015 pro ČEZ distribuce, a.s., IČ: 24729035 od 25.3.2015. Aktuální výpis LV č. 7011 ze dne 17.1.2023 zašlu zájemci na vyžádání emailem. Žádné další věcná ani smluvní zatížení pozemku neexistují. tato nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi vyřídíme zdarma. Pro více informací kontaktujte makléře. Ev. číslo: 642263.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT