Prodej pozemku, Pro bydlení, 1967 m2

Bochov, okres Karlovy Vary, Karlovarský

1 278 650 Kč
Nabídnout cenu
ID
646611
Plocha
1967 m2
Martina Filipová
Martina Filipová
721 500 400
filipova@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost ke koupi pozemku v obci Dlouhá Lomnice o velikost 1967 m². Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného nebo rekreačního objektu a je možné ho, po splnění požadavků od stavebního úřadu v Karlových Varech, rozdělit na dvě samostatné parcely se společným příjezdem. V levé časti se nachází původní stavba (zbořeniště) s vlastním č.p. a připojením na elektřinu a dále stavba sloužící jako garáž. V současné chvíli probíhá obcí Dlouhá Lomnice zasíťování vodovodními přípojkami, které zahrnují přívod vodovodního řadu na uvedený pozemek s osazením vodoměrné šachty. Nákres zasíťování, včetně možného rozdělení pozemku ve fotodokumentaci. Dlouhá Lomnice se nachází 15 Km od lázeňského města Karlovy Vary, nedaleko Bochova. Ideální klidné místo pro bydlení nebo rekreaci v blízkosti přírody. Pro prohlídku a více informací nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 646611.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT