Prodej pozemku, Les, 62590 m2

Blovice, okres Plzeň-jih, Plzeňský

30 Kč za m2
Uvedená cena je kompletní za všechny nabízené pozemky.    Nabídnout cenu
ID
647492
Plocha
62590 m2
Milan Zubaj
Milan Zubaj
774 032 169
zubaj@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

prodej pozemků mezi obcemi Štítov a Blovice o celkové výměře 62590 m². K prodeji je lesní pozemek o velikosti 58680 m² s příjezdovou nezpevněnou cestou a tři pozemky pozemky označené jako trvalé travního porosty o velikosti 3910 m². Pozemky jsou vhodné jako investice a nachází se v katastrálním území Hradiště u Blovic a Struhaře. Více informací Vám rádi sdělíme na vyžádání. Ev. číslo: 647492.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT