Prodej pozemku, Pro bydlení, 5475 m2

Blatno, okres Louny, Ústecký

1 590 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
644403
Plocha
5475 m2
Eva Vondrová
Eva Vondrová
777 743 154
novostraseci@dumrealit.cz
Novostrašecké reality
Komenského náměstí 105
Nové Strašecí 271 01
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

prodej pozemku v krásné přírodě o celkové výměře 5.475 m². Dle územního plánu je z celkové výměry 1.861 m² určeno pro rekreaci. Hlavní využití: rekreace v rodinných chatách a chatových osadách. Na pozemku tvoří krásný přírodní prvek pískovcová stěna.
Obec Blatno se nachází v okrese Louny v Ústeckém kraji. Jedná se o nejjižnější obec Ústeckého kraje.
V okolí možnost cyklo či pěší turistiky. Pamětihodnosti Kostel svatého Michaela, Socha Panny Marie Immaculaty, Dub pod Blatenským svahem – poblíž hřbitova, pod lesem.
Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 644403.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT