Prodej pozemku, Pro bydlení, 1184 m2 prodáno

Blatno, okres Louny, Ústecký

999 000 Kč
ID
637198
Plocha
1184 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Petr Kraus
Petr Kraus
734 766 184
p.kraus@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu o velikosti 1184 m² v katastrálním území Blatno u Podbořan. Dle platného územního plánu města Podbořany se pozemek nachází v zastavitelné ploše (BV 17) PLOCHA BYDLENÍ individuální v rodinných domech – vesnické bydlení. Specifické koncepční podmínky: Respektovat ochranné pásmo železnice a vyhlášku č. 177/1995 Sb. – stavební a technický řád drah v platném znění. Na pozemku o rozloze 1184 m² se nachází obslužný domek a několik vzrostlých stromů. Pozemek je ze všech stran oplocen. Na hranici pozemku vede elektrický kabel, kde je možné zbudovat elektrickou přípojku. V dolní části pozemku se nachází vodovodní přípojka a kanalizační jímka. Obě tyto sítě jsou nataženy ze spodní části pozemku až do horní části. Kanalizační jímku je možné změnit na ČOV se vsakem. Kanalizace v obci není. Pod pozemkem vede, jednokolejní, velmi málo frekventovaná železniční trať. Pozemek je možné financovat hypotečním úvěrem, s čímž Vám rádi pomůžeme. Ev. číslo: 637198.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT