Celková plocha cca 800m2

Prodej domu v Bílině

Historický objekt

10 500 000 Kč

Nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej objektu občanské vybavenosti v Bílině nedaleko náměstí. Dům je známý pod názvem LONDON a bývával hojně využívaný ke společenským událostem. Tuto zajímavou nemovitost nabízíme někomu, kdo v něm uvidí potenciál, vdechne mu nový život a nové možnosti využití.
V případě jiného podnikatelského záměru je nutné vyřídit změnu užívání.
Dům je dvoupatrový s velkým půdním prostorem. Spodní části jsou různě prolnuté a průchozí. V prvním patře bývala provozována diskotéka, je zde tedy prostorná místnost. V tuto chvíli lze do objektu vejít dvěma vchody. Za domem je možnost vjezdu na menší pozemek, může se zde například vyřešit parkování.
Dům je nafocen pouze zvenku, fotky interiéru nejsou v tuto chvíli možné, ale osobní prohlídka vnitřních prostor je samozřejmá. V případě zájmu kontaktujte makléřku Janu Čmejlovou. Ev. číslo: 647569.

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 103 137
cmejlova@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT