Prodej pozemku, Komerční výstavba, 9000 m2

Táborská, Bernartice, okres Písek, Jihočeský

ID
641827
Plocha
9000 m2
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku, parcely v obci Bernartice určeného Územním plánem obce k výrobě a skladování lehkého průmyslu. Jedná se o mírně svažitý pozemek při na výjezdu směr Tábor, přístupný přes pozemek ve vlastnictví obce. Nabídku tvoří přibližně polovina stávající parcely, viz mapy ve fotogalerii, která bude oddělena na základě připravovaného geometrického plánu. Z toho důvodu je rozloha zatím jen přibližná. Zbývající část může být součástí obchodu, přičemž cena bude odpovídat ceně obvyklé za ornou půdu. Přípustné využití sklady, manipulační plochy, sběrné dvory, skládky materiálu, komunální provozovny, velkoobchod, logistické areály, manipulační plochy, motoristické služby, čerpací stanice, autobazary, autoopravny, plochy pro administrativu a správu, velkoobchodní nákupní zařízení, plochy malých vodních elektráren, plochy izolační zeleně, parkovací a odstavná stání pro osobní i nákladní dopravu, protipovodňová i protierozní opatření, dopravní a technická infrastruktura, vodní plochy a toky. Podmínky prostorového uspořádání, výšková regulace zástavby: výška objektu max. 12 metrů po hřeben objektu nebo po atiku, v případě technologických objektů se výška nestanovuje. Zastavitelnost: nová zástavba, stabilizované území max. 85%. Bližší info u RK. Ev. číslo: 641827.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT