Prodej pozemku, Pro bydlení, 1418 m2

Bernartice, okres Benešov, Středočeský

1 060 Kč za m2
ID
639932
Plocha
1418 m2
Energ.třída
A - Mimořádně úsporná
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Stanislav Švábenický
Stanislav Švábenický
733 536 347
svabenicky@dumrealit.cz
Royal
Jiřího Horáka 1667
Benešov 256 01
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku k výstavbě komerčního objektu či bydlení, rekreaci v obci Bernartice u Dolních Kralovic o celkové výměře 1418 m². Dle závazného stanoviska orgánu územního plánování MěÚ Vlašim, je možné pozemek rozdělit na 2 samostatné parcely. K pozemku dvě přístupové obecní cesty, elektro přípojka, vodovod, kanalizace možnost připojení. Obec Bernartice leží na hranici ochranného pásma vodního díla Švihov, okolí lesy a příroda. Občanská vybavenost v přilehlých obcích Dolní Kralovice, Vlašim, Ledeč nad Sázavou, Zruč nad Sázavou.

Využitelnost pozemku dle ÚP obce Bernartice

- bydlení v rodinných domech Přípustné využití: - stavby pro bydlení, - garáže pro osobní automobily do 3 stání, v sídle Borovsko maximálně 2 stání - parkoviště pro osobní automobily do 6 stání pro sídlo Bernartice - maloobchodní, restaurační a ubytovací zařízení s nezbytným zázemím, - administrativa, - rekreační domky a chalupy, - rekreační zařízení, - zdravotnické ordinace a ambulantní zařízení, - stavby pro školství, kulturu a sociální služby, - rehabilitační zařízení, - sakrální stavby, - oplocení, - užitné zahrady a sady, - zeleň. Podmíněně přípustné využití: - stavby pro chov drobného zvířectva, chov nesmí negativně ovlivňovat nad přípustnou mez užívání pozemků náležejících k bytovým či rekreačním objektům, - další hospodářské objekty, jejichž užívání nebude negativně ovlivňovat nad přípustnou mez užívání pozemků náležejících k obytným či rekreačním objektům, ani využití ploch pro tyto účely vymezené v grafické části, - řemeslná výroba a služby, která nebude negativně ovlivňovat nad přípustnou mez užívání pozemků staveb určených k bydlení či rekreaci, ani využití ploch pro tyto účely vymezené v grafické části, Nepřípustné využití: Jiné, než hlavní, přípustné a podmíněně přípustné využití - 12 - Regulativy architektonické, stavebně technické, ochrany krajinného rázu Pro sídlo Bernartice: Stavby pro bydlení maximálně dvě nadzemní podlaží včetně podkroví, u ostatních staveb výška hřebene maximálně 11 m nad terénem (rozdíl mezi hřebenem střechy v nejvyšším bodě a nejnižším místem obvodu půdorysu v dotyku s rostlým terénem). Všechny stavby a zařízení musí mít zajištěnou nezavadnou likvidaci odpadních vod Pro sídlo Borovsko: Stavby pro bydlení maximálně jedno nadzemní podlaží s obytným podkrovím. Garáže musí být opatřeny nepropustnou podlahou vyspárovanou do jímky uvnitř objektu. Všechny stavby a zařízení musí mít zajištěnou nezavadnou likvidaci odpadních vod

Jedná se o velice zajímavé místo, doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 639932.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT