Prodej komerčního objektu, Kanceláře, 504 m2 video

U Nádraží, Bechyně, okres Tábor, Jihočeský

10 900 000 Kč
Více informací k nemovitosti Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda.
ID
636452
Umístění objektu
Centrum obce
Užitná plocha
504 m2
Zastavěná plocha
483 m2
Plocha pozemku
1189 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
2
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
E - Nehospodárná
Energ.hodn.
155 KWh/m2/rok
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední tuhá paliva
Konektivita
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
Garáž
Ano
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Spustit video
Zobrazit všech
36 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje zprostředkuje prodej rodinného domu s možností investičního využití stávajících prostor komerčního (výrobního) areálu s pozemkem ve městě Bechyně, ul. U Nádraží. Částečně podsklepený objekt ležící mezi parky u lázní je v dobré dostupnosti s autobusovým a vlakovým nádražím a přináší velké množství příležitostí k podnikání. Objekt je v dobré kondici a stojí na upraveném pozemku, s asfaltovou plochou např. pro parkování, a upravenou zahradou se vzrostlými stromy. Oplocení pozemku je z betonových štípaných šalovek doplněné automatickými pojízdnými kovovými vraty. Přístup do nemovitosti je ze dvou stran pro dobrou obslužnost kamionové dopravy. Zastavěná plocha objektu činní 466 m². Podlahová plocha ve dvouch podlažích je 539 m², podrobnější dispoziční rozkreslení objektu naleznete mezi fotografiemi na vizualizaci. V přízemí objektu se momentálně nachází výrobní a skladovací prostory. V 1 patře se nachází kanceláře s možností přestavby na bytovou jednotku, dále zázemí se sociály a sprchy. Hlavní výrobní areál má dostatečně vysoké stropy např. pro vysoké regály, nebo pro vysokozdvižné plošiny. Objekt je variabilní k využití dle vlastního uvážení kupujících. Do nemovitosti jsou 4 vchody a velká garážová vrata. Okna v přízemí objektu jsou plastová s bezpečnostními skly. Vytápění objektu je řešeno kotlem na tuhá paliva. Místnosti v 1 patře jsou vytápěny elektro kotlem. Ohřev vody je el. bojerem. Nemovitost je připojena na veřejný vodovod a městskou kanalizaci. Elektřina je 220V a 380V. Plyn je na hranici pozemku. Na prodávané nemovitosti neváznou žádné zástavy ani věcná břemena. K dispozici máme projektovou dokumentaci a Územně plánovací informaci s možnostmi rekolaudování objektu. Doporučuji prohlídku, nemovitost stojí na strategicky dobrém místě ve městě. Více informací Vám rád poskytne realitní makléř Tomáš Pelda. Ev. číslo: 636452.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací