Prodej komerčního objektu, Jiný, 5208 m2 připravujeme

Hlavní, Aš, okres Cheb, Karlovarský

Info o ceně v RK
Informace o ceně Vám poskytneme v RK dumrealit.cz - A TEMPO. www.atemporeality.cz
ID
637117
Umístění objektu
Centrum obce
Užitná plocha
5208 m2
Plocha pozemku
1562 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Podlaží
4
Stav objektu
Ve výstavbě
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední plynové
Konektivita
Telefon, Internet, Kabelová televize
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Plyn
Plynovod
Doprava
Vlak, Autobus
Garáž
Ne
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
30 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej částečně zrekonstruované architektonicky skvostné komerční budovy, se schváleným provozem CASINA, ve městě Aš (ul. Hlavní). Rozsáhlý objekt o podlahové ploše cca 5.200 m² stojí na svém pozemku (1.562 m²) v centru města a je v interiéru z 1/6 kompletně zrekonstruovaný+ zabezpečovací a kamerového systém+ nová venkovní fasáda, okna a dveře (plastová s izolačními dvojskly), osvětlení a vstupní schodiště= uzpůsobeno a připraveno k provozování CASINA. Nemovitost je zděná, částečně podsklepená, dvoupodlažní a v místě stříšky do ul. Hlavní třípodlažní. Dům má střechu vazníkovou z ocelových nosníků, v části věže dřevěnou valbovou, pokrytou dřevěnými prkny s asfaltovou střešní krytinou (šindel). Na konstrukcích objektu byl proveden větší stavební zásah v roce 1998, kdy byla uskutečněna výměna stropu (nad společenským sálem a nad 3.NP) za stropy z trapézového VSŽ plechu na ocelových nosnících s betonovou mazaninou. Dále byla kompletně vyměněna střešní konstrukce a střešní krytina. V budově jsou částečně osazeny nové stoupačky s rozvody kanalizace a vody do jednotlivých sekcí všech podlaží. Příkon elektrického napětí je dostačující pro plné zatížení nemovitosti. Budova nabízí možnost vystavění neobyčejného CASINA s ubytováním v pohraničí, nebo bytový dům s občanským využitím. K dispozici máme kompletní projektovou dokumentaci budovy, Územně plánovací informaci s regulativy možností zástavby a využití pozemku+ kompletně zpracovaný inženýring se zákresy sítí. Objekt je napojený na elektřinu, plyn, veřejný vodovod a městskou kanalizaci. Vytápění zrekonstruované části je řešeno plynovým kotlem umístěným v suterénu domu. Doporučuji prohlídku, rozsáhlý objekt s krásnými stavebními prvky nabízí nespočet využití s možným propojením s kulturou ve městě, hraničním přechodem s Německem (Aš/Selb), nebo velkolepým CASINEM se zázemím. Odhadovaná investice do objektu je 75-100mil. CZK, dle standardu zařízení. Možnost pronájmu parkovací plochy na asfaltové ploše v těsné blízkosti objektu. Dle dohody je možnost zprostředkování vybavení CASINA, pronájem licence na jeho provoz a poradenství v dané oblasti. Prostory jsou v současné době pronajaty nájemci, který bude po dohodě pokračovat v provozu. Zajistíme Vám stavební poradenství a veškerý právní servis. Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda z RK dumralit.cz - A TEMPO. Ev. číslo: 637117.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT