Prodej RD, 117 m2, se zahradou a půdou

1 890 000,- Kč

Nemovitosti

prodej RD 3+1, 80m², OV s velkou zahradou v obci Křoví. Dům má veliký potenciál a vybízí k uspokojení vlastního bydlení anebo může posloužit jako víkendové bydlení. Objekt se nachází v klidné části obce. Dům a přístavby jsou vystavěny ze smíšeného zdiva. Dům je napojen na všechny sítě (kanalizace 2019, přípojka vody 2015). Pozemek o velikosti 581m² umožňuje velkou variabilitu. Na pozemku se dá postavit další dům v zahradní části pozemku (411m²). Topení v domě je v ložnici a obývacím pokoji zabezpečeno plynovým topením waw. V kuchyni jsou také kamna na tuhá paliva a dřevo. V koupelně je přímotop a v posledním pokoji jsou krbová kamna. Ohřev vody zajištěn bojlerem. Podlahy v domě jsou kombinací betonu a dřevěné podlahy. Okna jsou původní, dřevěná, kastlová (orientace na V) a jsou opatřena mřížemi. Půda je o velikosti 77m² a je přístupná z venku po dřevěných schodech. Na dům navazují 2 přístavky o velikosti 13,5m² (nad ním je obytné podkroví (16.5m²) s oknem a dřevěnou podlahou a dalším prostorem o velikosti 14,5m². Obě tyto místnosti mají čelní stěnu otevřenou směrem do zahrady. Dále v zahradě se nachází ještě jeden uzamykatelný objekt (buňka) s užitnou plochou 12m². Je postavena v kombinací dřeva a umakartu, s oknem, podlaha je betonová (lino). V zahradě také najdeme dřevník a sklep o velikosti 5m².
Dispozice domu, postupně z leva doprava (viz přiložený plánek):
- ložnice (16,5m²), plné dveře, dřevěná podlaha, třídílné kastlové okno s mříží
- vstupní předsíň (7m²), posuvné dveře do kuchyně
- kuchyně 17m², napravo je část na sezení, dvoudílné kastlové okno s mříží, nalevo je kuchyňská část, plynový sporák s el. troubou, jednoduchá starší KL, dřez s menším oknem (SZ) a kamna na tuhá paliva, podlaha beton s linem
- obývací pokoj (15.5m²), oddělen posuvnými dveřmi, třídílné kastlové okno s mříží, topení waw, podlaha beton a na něm plovoucí podlaha (dřevo), východ plnými dveřmi do koupelny
- koupelna (11m²), vlevo vana s menším oknem a ohřívačem (bojler) vody, naproti je umyvadlo. Vstup na samostatnou toaletu s malým oknem. Odsud vedou plné dveře ven z domu, na dvůr.
- místnost s krbovými kamny (11,5m²), štukované omítka, malé okno na dvůr, podlaha dřevěná, přímý východ plnými dveřmi na dvůr
Nemovitost má vzhledem k celkové zastavěné ploše (170m²) potenciál ji zrekonstruovat do jiné, modernější podoby s efektivnějším využitím všech obytných ploch. To se týká i půdního prostoru.
Obec Křoví oslavila 650 let vzniku, najdete ji v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina, 4 km od Velké Bíteše. Žije zde aktuálně 573 obyvatel. Je zde MŚ, ZŚ, je zde funkční organizace Sokol s mnoha aktivitami atd. Více informací jděte na webovou stránku: https://spisakpavel.cz/rd-4-1-80m2-s-velkou-zahradou-v-obci-krovi ,  popřípadě žádejte od makléře. Ev. číslo: 642386.

581m2Plocha pozemku
3+1Dispozice
117m2Užitná plocha
170m2Zastavěná plocha
411m2Zahrada

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT