Prodej pozemku, Les, 4578 m2

Lužice, okres Hodonín, Jihomoravský

500 000 Kč
(cena uvedena včetně právního servisu, advokátní úschovy, provize RK)    Nabídnout cenu
ID
640996
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
4578 m2
Petra Baťková
Petra Baťková
731 193 777
batkova@dumrealit.cz
Comfort
B. Němcové 532/4
Břeclav 690 02
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku, který se nachází v kat. území Lužice o celkové rozloze 4. 578 m². Jedná se o parc. č. 2122/99, parc. č. 2124/16 vedeno jako orná půda o rozloze 1.510 m², navazující na parc. č. 2131/11 vedeno jako lesní pozemek o rozloze 3.068 m². Na lesním pozemku jsou vzrostlé krásné kvalitní Akátové stromy, které nebyly delší dobu odklízeny a je zde možnost využít spadené dříví na topení či řezbářkou činnost. Pozemek je rovinatý, dlouhý cca 885m a široký cca 5m. Tato nabídka může být investicí do budoucna, ale i pro aktuální situaci s ohledem na problematiku s energiemi a přechodu spousty domácností na vytápění tuhými palivy. Ev. číslo: 640996.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT