Prodej pozemku, Pro bydlení, 2656 m2 novinka

V Drahách, Luhačovice, okres Zlín, Zlínský

1 726 000 Kč
ID
632772
Hypotéka
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
2656 m2
Elektřina
230V
Doprava
Autobus
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej stavebního pozemku v Luhačovicích, část Nivky, územní plánem vedený pro individuální rodinné bydlení.
Parcela je rovinatá, souměrná 30m šířka a délka 88m. Celková výměra je 2.656 m², s přístupem po obecní komunikaci. Na hranici pozemku je elektřina. Ostatní sítě ( voda a kanalizace) jsou k jednání s odborem životního prostředí (požadavek na studnu a ČOV). Pozemek lze rozdělit na více částí nebo využít pro hospodářské či soukromé účely. Jedná se o velmi klidnou a okrajovou lokalitu s dojezdem do města do 15 min ( 2 km ) a s velmi příjemnou jihovýchodní expozicí. Ev. číslo: 632772.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací