Prodej pozemku, Les, 4991 m2

Nebovidy, okres Brno-venkov, Jihomoravský

210 000 Kč
cena včetně advokátních služeb, včetně provize, včetně poplatků    Nabídnout cenu
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej lesních pozemků včetně lesního porostu o celkové rozloze 4.991m² v katastru obce Nebovidy u Brna. Jedná se o lesní pozemky směrem na Ořechov. Lesní pozemky jsou dostupné nezpevněnou cestou k obecní komunikaci. Jedná se o dva souvislé lesní celky na 5ti parcelách se zastoupením dřevin: dub zimní, akát bílý a bříza bělokorá. Převládají listnaté dřeviny, které tvoří téměř 100% celkového zastoupení dřevin v porostních skupinách. Pro více informací jděte na: https://spisakpavel.cz/lesni-pozemky-v-katastralnim-uzemi-nebovidy-u-brna-prodej . Budete-li mít dotazy, volejte makléři. Ev. číslo: 642671.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT