PRODEJ GARÁŽE, 19 m2

Cena nezveřejněna

Prodej garáže

prodej garáže, 19m², v městské části Brno – Veveří. Garáž je v osobním vlastnictví, pozemek pod garáží je ve vlastnictví města Brna. Roční nájemné za pozemek ve výši 1.140,-Kč, nájem na dobu neurčitou. Garáž je bez č.p / č.ev., je však řádně zapsaná v katastru nemovitostí. Jedná se o řadovou, suchou, zděnou garáž s betonovou podlahou. Střecha je opravena (pískovaná IPA). Garáž je suchá, čerstvě vymalovaná, natřeny jsou i dvoukřídlé ocelové dveře. Ty jsou opatřeny dvěma zámky, FAB zámkem a visacím zámkem s ocelovou petlicí. V garáži není zavedena elektřina.
Rozměry: hloubka 517cm, šířka 300cm, šířka vjezdu 235cm, výška vjezdu 187cm, vnitřní výška 200cm.
Příjezdová komunikace je dlážděná. Garáž je vhodná nejen k parkování automobilu, ale i jako skladovací prostor a v neposlední řadě jako investice. Garáž se nachází přímo naproti baseballovému hřišti Techniky Brno, v těsné blízkosti Hospůdky za homerunem. Pro další informace navštivte webovou stránku: https://spisakpavel.cz/prodej-garaze-19m²-v-mestske-casti-brno-veveri.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvýhodnější nabídkou. Pro další informace volejte makléře. Ev. číslo: 642483.

19m2Podlahová plocha
235cmŠířka vjezdu
187cmVýška vjezdu
300cmŠířka
200cmVýška

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT