Prodej pozemku, Pro bydlení, 5196 m2 video

Staré Buky, okres Trutnov, Královéhradecký

5 980 000 Kč
Včetně právního, realitního a kompletního servisu!    Nabídnout cenu
ID
647526
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
5196 m2
Elektřina
230V, 380V
Vytápění
Jiné
Voda
Studna
Odpad
ČOV pro celý objekt
Doprava
Autobus
Vojtěch Hakl
Vojtěch Hakl
734 699 780
hakl@dumrealit.cz
Respect
Nám. Míru 208
Vrchlabí 543 01
Spustit video
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji 4 výjimečné stavební pozemky o celkové rozloze 5.196m², situované v nádherné horské oblasti Krkonoš. Tyto pozemky jsou ideální pro investory, developery, stavební společnosti či jiné organizace uvažující o lukrativně - potenciální příležitostí k investici do nemovitosti.

Soubor parcel na prodej je tento:

Pozemek parc.č.2205/1 o celkové výměře 1.430m²

Pozemek parc.č.2205/2 o celkové výměře 1.366m²

Pozemek parc.č.2205/3 o celkové výměře 1.100m²

Pozemek parc.č. 2205/4 o celkové výměře 1.300m²

K pozemku parc.č.2205/2 je již vydáno stavební povolení a je k dispozici kompletní projektová dokumentace, což vám umožňuje okamžité zahájení stavby.

Stavební povolení a projektová dokumentace: V ceně pozemku je zahrnuto stavební povolení a kompletní projektová dokumentace pro výstavbu domu na klíč.

Připravenost k výstavbě: Pozemky jsou připraveny k okamžitému zahájení stavby. Máte možnost okamžitě začít realizovat proces stavebního řízení a v návaznosti budovat nové domy nebo rekreační sídla.
Infrastruktura: Všechny pozemky mají vlastní, centrální, nově vrtanou, vysoce objemovou studnu. Na parcelu č.2205/2 je již přivedena a osazena elektrická přípojka včetně hlavního rozvaděče, současně s vodovodní přípojkou ze studny.

Dostupnost: V dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, města, lyžařská střediska a rekreační možnosti.


Příroda a zdravé prostředí: Pozemky se nachází v malebné lokalitě s čerstvým horským vzduchem, což je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační účely.
Jedinečná příležitost k realizaci trvalého bydlení v kombinaci s rekreačními sídly v jedné z nejkrásnějších lokalit v Česku. Využijte této nabídky a začněte budovat pro koncové klienty nové domovy v Krkonoších již dnes!

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 647526.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT