Prodej pozemku, Pro bydlení, 1209 m2 novinka

Karlovice, okres Semily, Liberecký

3 200 000 Kč
ID
636659
Hypotéka
Plocha
1209 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Voda
Dálkový vodovod
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o velikosti 1.209 m² v obci Karlovice - Sedmihorky. Jedná se o mírně svažitý slunečný pozemek o rozloze 1209m², s výhledem na Trosky, Hrubou Skálu a okolní lesy. Na pozemku je již přivedena elektrika a veřejný vodovod. V lokalitě je naplánováno že každý dům si zřídí vlastní ČOV. Na příjezdové komunikace mezi parcelami je již vydané stavební povolení a v současné době se vypisuje výběrové řízení na zhotovitele této stavby která by měla proběhnout v roce 2022. V blízkosti mateřská škola, obecní úřad, cyklostezka, restaurace atd. Veškeré informace k pozemku Vám velmi rád sdělím telefonicky či osobně při prohlídce. Neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na viděnou při prohlídkách. Ev. číslo: 636659.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací