Prodej pozemku, Pro bydlení, 1008 m2 prodáno

Harrachov, okres Semily, Liberecký

6 000 000 Kč
včetně kompletního realitního a právního servisu!
ID
630530
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1008 m2
Elektřina
230V
Vytápění
Lokální elektrické
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
ČOV pro celý objekt
Doprava
Vlak, Autobus
Vojtěch Hakl
Vojtěch Hakl
734 699 780
hakl@dumrealit.cz
Respect
Vítězslava Hálka 1154
Vrchlabí 543 01
Zobrazit všech
8 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej lukrativního stavebního pozemku o výměře 1.008 m² v dostupnosti centra horského střediska Harrachov - Rýžoviště.

Mírně svažitý pozemek se nachází zhruba 120 m od nástupiště sedačkové lanovky na Černou horu s výhledem na sjezdovky a areál Sporthotelu Rýžoviště.

Dle územního plánu spadá pozemek do ploch Z30-SM (plochy smíšené obytné – městské). K pozemku je vydáno platné stavební povolení na novostavbu rodinného domu pro 8 osob s 5 obytnými místnostmi, garáží pro 2 auta a wellness dle vyhotovené projektové dokumentace, která je součástí prodeje. Jedná se o celkově podsklepený přízemní objekt s využitelným podkrovím. Na pozemek jsou zavedeny kompletní inženýrské sítě – elektřina (s ČEZ Distribuce uzavřeny smlouvy, nyní bude osazen elektroměr), přípojka na městský vodovod a kanalizační přípojka s napojením na ČOV, na kterou je vydáno stavební povolení. V projektu počítáno s elektrickým vytápěním a ohřevem teplé vody.

K pozemku jsou vydány veškeré povolení k okamžitému zahájení stavby. Dokončení stavby dle prodlouženého stavebního povolení do konce roku 2022.

Veškerá občanská vybavenost v okolí. Ideální nejenom pro milovníky lyžování, turistiky či horské cyklistiky. TOP investice pro současnost i budoucnost! Stavební povolení a projektová dokumentace k předložení na vyžádání. V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme! Ev. číslo: 630530.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací