Prodej pozemku, Pro bydlení, 2950 m2 novinka video

Oldřichov v Hájích, okres Liberec, Liberecký

1 953 000 Kč
ID
631415
Hypotéka
Plocha
2950 m2
Spustit video
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velkého a slunného pozemku velikosti 2 950 m² určeného k výstavbě RD, v klidném místě, v obci Oldřichov v Hájích nedaleko Liberce. Pozemek je svažitý s velmi pěkným výhledem obklopen přírodou a zelení .
Na pozemku jsou ovocné stromy i lesní porost. Možné připojení elektřiny, na vodu je třeba vrt a odpadní vodu je nutné řešit ČOV (nebo septikem). Bezproblémový přístup po asfaltové cestě.
V příloze přikládáme územní plán pozemku - orientačně ve žlutém rámečku.

Obec leží v Jizerských horách mezi Hejnickým a Oldřichovským hřbetem a protéká jí říčka Jeřice, do které se zde vlévá Oldřichovský potok , nachází se v CHKO. Je to oblast, která nabízí sportovní aktivity. Je zde cyklostezka a nedaleko přehrada Fojtka a Mlýnice. Necelých 6 km máte možnost navštívit Ypsilon Golf Liberec. Pro milovníky přírody je zde i Národní přírodní rezervace Jizerskohorské bučiny. Ani v zimě zde nezůstanete bez možnosti sportování. Ski areál Jizerky v Bedřichově je odtud cca 20 km. Po celý rok lze využít turistické trasy na výlety do přírody.

Do obce Mníšek (4 km) se ZŠ, MŠ obchodem, poštou a zdravotním střediskem. Liberec s kompletní obč. vybaveností. A kdo by chtěl jet směr Liberec (Turnov, Praha) nebo na druhou stranu Hrádek (hraniční přechody s PLR a SRN)je to na dálniční nájezd cca 11 km. Jde tedy o místo ideální pro rekreaci i trvalé bydlení.

Zaujala Vás nabídka pohodového bydlení v klidu a v zeleni, neváhejte a volejte . Hypotéku zajistíme s finančními bonusy. Ev. číslo: 631415.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací