Prodej dvougeneračního RD

nedaleko náměstí Chrastavy s občanskou vybaveností
a velmi pěknou zahradou s dvěma pergolami

6 900 000 Kč vč. RK.

Nemovitosti

prodej dvougeneračního rodinného domu v Horní Chrastavě. V přízemí je byt velikosti 3+1, ve 2. NP byt velikosti 4+kk. Obývaný je byt ve 2. NP, byt v 1. NP je prázdný. Ve 2. NP a půdním prostoru jsou nová, plastová okna. V přízemí původní. Dům je napojen na vodovodní řád, odpady jsou svedené do žumpy (výběr 1 x za 2 roky). Střecha nová v r. 2011. Zdrojem tepla a teplé vody pro celý dům je plynový kotel. Z půdního prostoru je vstup na terasu s výhledem do nejbližšího okolí. Podlahy jsou v pokojích s parketami, kuchyň a soc. zařízení dlažba.

Dispozice bytu v přízemí: z chodby domu vejdeme do kuchyně. Z kuchyně nalevo je obývací pokoj a napravo druhý pokoj, z kterého vejdeme do ložnice. Koupelna s vanou a WC jsou samostatně se vstupem z chodby domu.
Dispozice bytu ve 2. NP: po schodech vstoupíme do prostorné chodby bytu. Zde je samostatné WC. Pokračujeme dál chodbou bytu a následuje vchod do prostorné kuchyně s navazující jídelnou. Obývací pokoj, ložnice, menší pokoj (může být využitý jako dětský pokoj nebo pracovna) a koupelna se sprchovým koutem mají samostatné vstupy z chodby, jde tedy o neprůchozí prostory.

Vedle domu je prostorná garáž. Zájemci o koupi uvítají maximálního využití prostoru zahrady. Dvě odpočinková zákoutí. Jedno se zahradním krbem. Fotografie uvedené v inzerci jsou ze současné doby i z léta, kdy je zahrada rozkvetlá a pohoda pobytu na ní je umocněna.

Na náměstí Chrastavy s občanskou vybaveností je to cca 800 m.

Dům má výhodnou polohu dojezdových vzdáleností. Dálniční nájezd (Liberec, Praha - Hrádek s dálničními přechody SR, PLR). Liberec 11 km s kompletní občanskou vybaveností.

Kupní cena 6 900 000 Kč vč. provize RK. Ev. číslo: 641660.

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 578 244
roskova@dumrealit.cz
Moskevská 28/23
Liberec 460 01
Services Liberec 2
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT