Prodej pozemku, Pro bydlení, 11022 m2

Bílá, okres Liberec, Liberecký

8 514 495 Kč
ID
635118
Hypotéka
Plocha
11022 m2
Zobrazit všech
21 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej velkého pozemku v obci Vlčetín (obec Bílá) územní plánem veden jako plocha smíšená obytná ( bydlení a občanské vybavení). Při výstavbě bude nutné respektovat vazbu na stávající zástavbu, aby došlo ke sjednocení zastavěného území. Soubor pozemků je o velikosti 11 022 m² (prodej pouze jako celek), je rovný slunný s výhledem na ještědský hřeben s jeho dominantou - Ještědem. Město Český Dub s kompletní vybaveností je vzdáleno 3,5 km.

Odborem územního plánování je potvrzeno, že je zde možné postavit až 11 rod. domů.

V místě není vybudována souvislá kanalizační síť. Je zde pouze dílčí kanalizace na splaškovou kanalizaci.
Vodovod ve Vlčetíně vlastní SČVK a je přímo napojen na přivaděč oblastního vodovodu a jedna jeho část vede středem pozemku, další po jeho obvodu.
Distribuci el. energie zde zajišťuje ČEZ a jeho vedení je po obvodu pozemků.
Zásobování plynem je zajištěno dvěma vysokotlakými plynovody, které jsou trasovány v severní částí území obce, podél Vlčetína.

Pozemek má několik významných výhod:
- u jeho spodní části vede silnice II/278 (v Hodkovicích nad Mohelkou navazuje na rychlostní silnici R10) , další tři jeho strany jsou lemovány zpevněnou nebo asfaltovou přístupovou cestou
- pozemek má inženýrské sítě vedené buď přes pozemek, na hranici pozemku nebo v jeho okolí
- rychlá dostupnost Hodkovic přes silnici R10 na rychlostní silnici buď do Liberce 23 km (Hrádek s hraničními přechody), na druhou stranu Turnov 20 km - Praha 103 km.
- jeho výhodná poloha umožňuje i sportovní aktivity. Cykloturistika, turistika, lyžování (sjezdové lyžování areál Javorník, Ještěd - běžky Bedřichov), golfový areál Ještěd 5 km.
- v širokém okolí pozemky k dispozici na výstavbu RD s IS u pozemku nejsou

Jde tedy o budoucí vyjímečné bydlení pro rodinu s dětmi v blízkosti přírody, s dosahem městských center a pestrou nabídkou sportovních aktivit, která uspokojí každého.

Vlastníci si vyhrazují právo výběru nejvhodnějšího kupce. Nejedná se ale o veřejnou soutěž. Ev. číslo: 635118.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací