Prodej komerčního objektu, Jiný, 360 m2 novinka

Kunratická spojka, Praha 4 - Kunratice

Info o ceně v RK
Cena dohodou
ID
631012
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
360 m2
Zastavěná plocha
1121 m2
Plocha pozemku
1283 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Konektivita
Telefon
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Septik
Garáž
Ano
Roman Vondra
Roman Vondra
720 434 003
vondra@dumrealit.cz
VIP
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Postoupení nájemní smlouvy na velkolepý a velmi dobře zavedený Autoservis na strategicky velice výhodném místě v Praze Kunraticích. Prostorná hala o ploše 360 m² v současnosti osazena jedním heverem a zařízením pro přezouvání a vyvažování pneumatik, disponuje ohromným potenciálem dalšího růstu. Možnost rozšíření kapacity až na 5 pracovních míst - heverů, prostorné zázemi se sprchami, toaletou a kuchňkou pro zaměstnance. Oddělené sklady pro provozní kapaliny a oleje, velkolepý sklad pneumatik. Dalším plusem je možnost dopronajmout sousedící halu s plochou 180 m². Venkovní plochy k parkování zákaznických vozů o výměře cca.: 500 m² zahrnuty do nájmu. Bezkonkurenční nájemné pro danou lokalitu činí 250, Kč/m². Cenu odstupného stanovíme dohodou a je složena z veškerého zařízení a vybavení servisu + uskladněné zboží určené k dalšímu prodeji - náhradní díly, kapaliny a pneumatiky. Velice atraktivní nabídka s vysokou možností dalšího růstu. Ev. číslo: 631012.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací