Prodej bytu, 2+kk, 53 m2 novinka

Počernická, Praha 10 - Strašnice

7 150 000 Kč
+popl. 4000 Kč
ID
634334
Hypotéka
Užitná plocha
53 m2
Konstrukce
Montovaná
Stav objektu
Velmi dobrý
Vlastnictví
Osobní
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Sklep
Ano
Terasa
Ano
Podlaží
7. ze 8
Garáž
Ano
Petr Vorlíček
Petr Vorlíček
608 111 610
vorlicek@dumrealit.cz
Michelle
Pod Slovany 1888/12
Praha 2 128 00
Zobrazit všech
22 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje byt s prostornou terasou. V komplexu moderních Malešice ByTy, který se nachází ve výborné a přímé dostupnosti metra trasy A Želivského. Pokud častěji využíváte svůj vůz, je pro vás připraveno parkovací místo v garážích s přímou návazností na výtahy v domě. Garáž nabízí i parkování vozů na cng, což je věc naprosto ojedinělá.

Dispoziční řešení umožňuje každému najít si své oblíbené místo. Kuchyň spojená s jídelnou a obývacím prostorem umožňuje být v kontaktu s vašimi blízkými. Prostor je též ideálním místem pro pořádání setkání a oslav s přáteli. Vše je ještě umocněno i přímý vstupem na prostornou terasu.

Klidová zóna je soustředěna do dalšího pokoje, který má také propojení s terasou. Zde je i dostatek místa na vytvoření osobního či pracovního místa. Byt nabízí dostatek úložných prostor a to nejen v bytě samotném, ale i díky další místnosti v podzemí budovy. Lze ji využívat jako místa pro uložení sportovních či běžných potřeb, které využíváte např. o víkendech.
Určitě vás potěší i dostupné obchody potravin a dalších potřebných služeb, které vám zjednoduší život. Tyto jsou součástí bytového komplexu například supermarket Lidl, Iceland či lékarna.

Váš nový domov se nachází v sedmém patře, dvacet metrů čtverečních veliká terasa je fantastickým doplňkem k padesáti třem metrům, díky kterým se de facto zvětší byt o další pokoj.

Za zmínku stojí i možnost procházek do architektonicky výjimečného Malešického parku cca.500 metrů od vašeho domova. Zde jsou interaktivní vodní a zvukové prvky, in-line bruslařské a cyklistické okruhy, a mnoho dalšího vyžití. Toužíte po sauně, fitness, bowlingu nebo si zahrát squash... stačí jen projít park a jste ve Sport centru. Cestou domů se můžete zastavit na lahodnou kávu či dobré jídlo.

Přijďte se podívat, jak na vás nový domov zapůsobí. Těším se na Vás. Ev. číslo: 634334.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací